Зараз в Україні сезон персиків. Мало хто знає, наскільки корисний для організму цей фрукт. Цей плід необхідно включати в раціон абсолютно всім!
Читайте в нашому матеріалі який вплив на наш організм надає регулярне вживання персиків, скільки їх потрібно з’їдати кожен день, а також кому вони протипоказані.
Чим же так корисні персики?
Користь персиків для жінок
Щоденне вживання свіжих персиків підвищує гемоглобін і залізо, а це ідеальна комбінація для жінки, яка збирається стати матір’ю. Велика кількість вітамінів в плодах цього фрукта допомагає уникнути авітамінозу.
Чим багаті персики?
У персиках дуже цукрів і клітковини. Саме це робити їх цінним джерелом енергії. У персиках також міститься багато калію, заліза, фосфору, магнію, фтору, вітамінів А, С, В, Е, К, РР, антиоксидантів, пектинів і органічних кислот. У сезон медики рекомендують включати їх в меню щодня! Не обмежуйте себе в кількості.
Персик корисний сердечникам
У цьому фрукті багато солей калію, які сприяють зміцненню серця. Лікарі рекомендують вживати і при серцевих захворюваннях, зокрема, при порушеннях серцевого ритму і гіпертонічної хвороби. Також цей плід підтримує повноцінну роботу кровоносної системи.
Які вітаміни присутні в персиках
У плодах персика міститься велика кількість цукру (від 5 до 15 %), вільні органічні кислоти (яблучна, лимонна, винна та ін., в сумі від 0.2 до 0,7 %), вітаміни групи B, Вітамін С (аскорбінова кислота), провітамін A (каротин), а також вітаміни К, Е і PP.
Кому персики протипоказані?
Якщо у вас підвищена кислотність шлунку – персики є вам не рекомендується. Він підвищує апетит і вироблення шлункової кислоти. У період затишшя хвороби можна дозволити собі 1-2 плоди в день.
Також протипоказаний цей фрукт при геморої, атеросклерозі, тромбофлебіті. Їсти його небезпечно, через те, що підвищується гемоглобін, а це позначається на згортання крові.