Названі продукти, які потрібно їсти на ніч: не переплутайте

Медики радять не наїдатися сильно на ніч

Лікарі розповіли, які продукти можна і навіть потрібно їсти на ніч. Крім того, що кожен з цих продуктів має корисними мікроелементами і жирами, що відповідають за відновлення організму, ці продукти сприяють появі сонливості і зміцненню сну. Які головні 4 продукту варто включити в вечерю, щоб добре спати – читайте нижче.

Медики уточнюють: мелатонін не утворюється природним шляхом в організмі, його можна отримати тільки при прийомі їжі. Це означає, що для того, щоб добре спати, необхідно харчуватися. Які продукти допоможуть зміцнити сон:

  • Банани. Банани містять калій і магній, які природним чином розслаблюють м’язи. Крім того, дані фрукти багаті триптофаном – речовиною, що стимулює вироблення серотоніну й мелатоніну. Мелатонін, відомий як “гормон сну”, в свою чергу, відповідальний за регуляцію сну і має антиоксидантні властивості.
  • Яйця. Варені яйця містять багато білка, який позитивно впливає на сон. Через високий вміст білка варені яйця позитивно впливають на сон і, крім цього, успішно допомагають боротися з кислотним рефлюксом, симптомом якого є печія, що не дає спокійно спати по ночах. При цьому лікарі зазначають, що варені яйця вранці Ніяк не будуть хилити людини в сон. Вживання яєчні з тостами або інший вуглеводною їжею на сніданок призведе тільки до насичення і наповнення силами.
  • Мигдаль. Цей горіх багатий білком, а також містить солідну дозу магнію, що сприяє хорошому сну і м’язової релаксації. Жменя мигдалю (не перестарайтеся, він також містить багато жиру) або бутерброд з мигдальним маслом – відмінні засоби для боротьби з безсонням.
    Лосось. Більшість сортів риби (особливо лосось) містить вітамін B6, необхідний для синтезування мелатоніну в організмі.
Читайте також:   Дратівливість, недосипання і апатія: що таке осіння депресія і як від неї врятуватися

Також медики не рекомендують вживати на ніч їжу в смаженому або копченому вигляді.

Також медики попереджають, що перед сном, а краще після 18:00, варто обмежити вживання чорного і зеленого чаю, кава і інших продуктів, що містять кофеїн у своїй основі.

При цьому зовсім не потрібно їсти ці продукти надмірно, щоб викликати сонливість. При регулярній безсонні необхідно усунути стресові фактори і збільшити фізичне навантаження в першій половині дня, зазначають лікарі. Якщо симптоми безсоння спостерігаються більш 2 тижнів – варто звернутися до лікаря.

Залиште свій коментар ... ⤵️