Що потрібно робити, щоб листя часнику не жовтіло. Городникам на замітку

Пожовтіле листя має ряд причин: не вистачає для розвитку поживних речовин, недостатній обмін кисню в кореневій системі, мало теплих та сонячних днів. Коли на протязі деякого часу тримається холодна погода, а земля має низьку температуру, то рослини можуть страждати від нездатності засвоювати з ґрунту поживні речовини. Всі підгодівлі, які вносились заздалегідь, були розмиті дощем та снігом.

Що ж потрібно робити, щоб листя часнику не жовтіло.

  1. Проведіть неглибоке розпушування міжряддя та поміж стеблами часнику в рядку.
  2. Підживіть рослини азотом, він їм потрібен до червня місяця, коли почнеться інтенсивне нарощення листового апарату часнику.
  3. Для проведення екстреного підживлення, згодяться невеликі дози мінеральних добрив: аміачної селітри та сечовини, розчиніть по 1 ст. л. на 10 літрів води та полийте часник по листу.
  4. Добре працює настій з кульбабою та кропивою, можете додати й інші трави. Такі настоянки підживлюють й лікують рослини, а ґрунт роблять живим та родючим. Ними можна поливати рослини по листу та вносити під корінь.
  5. Настоями з коров’яком, пташиним послідом та іншою органікою, також можна підживити часник. Після цього настою, рослини швидко відновлять зелений колір листя.
  6. Добре себе зарекомендував й нашатирний спирт, який можете придбати в аптеці. Візьміть його 2 ст. л. та розчиніть у 8-10 літрах простої води. Такий розчин має добре вплинути на процес фотосинтезу у листах часнику. Паралельно відгонить цибулеву муху та захистить рослини від грибкового зараження. Підживлюйте у похмуру погоду, щоб не обпекти листя.
  7. Друге підживлення проведіть через 10 днів. Складатись воно повинно з повного мінерального добрива із додаванням мікроелементів. Це можуть бути добрива, які добре розчиняються в воді. Їх використовуйте у суху погоду, а коли стоїть дощова погода, застосуйте гранульоване добриво.
Читайте також:   Що необхідно зробити з виноградом восени, щоб він гарно ріс та розвивався

За кожним кореневим підживленням не забувайте, обов’язково, розпушувати землю. Здоровий вигляд ваших молодих та зелених часникових листків, говорить про те, що не тільки з вашим часником все гаразд, а й з майбутнім урожаєм також.

Залиште свій коментар ... ⤵️