У морозилці постійно намерзав лід, але я знайшла вирішення проблеми – тепер ділюся з вами

Холодильник у мене старенький, але поки функціонує. Коштів на новий немає, тож рятуюся сама, як тільки можу.

і найбільша проблема останніх кількох місяців – у морозилці страшенно намерзає лід. Думаю, з цим стикаються навіть власники відносно нової техніки. Тож корисними мої поради будуть для всіх.

Усе це я знайшла в мережі або дійшла до висновків самостійно. Тепер сформувала всі ці підказки, які поліпшать функціонування вашого холодильника, і готова поділитися цим із вами.

Сподіваюся, інформація стане вам у пригоді.

  1. Для початку нам це все слід розморозити. А щоб зробити це, навіть не обов’язково відключати пристрій і чекати, доки на підлозі утвориться ціла калюжа. Достатньо тільки помістити в морозилку одну або кілька пляшок із гарячою водою. Це дозволить льоду розтанути набагато швидше.
  2. Після того, як весь лід розтанув, слід насухо витерти камеру і нанести на її поверхню гліцерин. Тут варто бути обережними, тож для цього використовуємо рукавички та наносимо все ватним диском. Після цього лід накопичуватиметься значно повільніше.
Читайте також:   Простий спосіб почистити забруднений лоток пральної машинки

  1. Також важливо стежити, щоб усі продукти в морозилці були у щільно закритих пакетах. або ж це призведе до випаровування вологи, через що вода знову намерзатиме на стінках
  2.  Також не нехтуйте періодичною перевіркою герметичності вашої морозильної камери. Для цього нам знадобиться аркуш паперу. Його слід прикласти до дверцят і закрити їх так, щоб той застряг. Тепер пробуємо витягти його. Якщо листок легко можна забрати, то морозилка не є достатньо герметичною. У такому випадку вам слід замінити гумову стрічку. Впоратися з цим ви можете самостійно або за допомогою майстра.

Це всі поради, які дозволять вам позбутися проблеми намерзання льоду на стінках морозилки. Мене вони виручають уже дуже довго. Тож, гадаю, холодильний прослужить мені до тієї миті, коли я нарешті назбираю на новий.

Хай вам щастить!

Чи знайома вам ця проблема?

Як боретеся з нею?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Залиште свій коментар ... ⤵️