Чим удобрювати орхідею в домашніх умовах, щоб вона пустила декілька квітконосів одразу

Щодня, повертаючись додому, я дивлюся на оранжерею орхідей на підвіконні моєї сусідки з першого поверху. Які ж красиві рослини: міцні, здорові, квітучі будь-якої пори року. Мої й порівняти не йшли! Набравшись сміливості, я спекла пиріг і пішла в гості до цієї чарівниці. Сусідка із задоволенням повідала, чим удобрювати орхідею для такого ж ефекту.

Уявіть, навіть не доведеться купувати дорогі хімічні підживлення! Вся справа у лимонній воді, завдяки якій рослина виглядає так красиво та свіжо. Крім того, потрібний інгредієнт для добрива орхідеї завжди є на вашій кухні! Виявляється, лимонний сік не тільки бадьорить рослину і сприяє утворенню нових квітконосів. Домашнє добриво для орхідеї також захистить її від цвілі на корінні та грибка! Проводьте процедуру регулярно та насолоджуйтесь швидким ефектом!

Читайте також:   Астролог передбачила, коли помре путін

Вам знадобиться:

  • 2 г лимонної кислоти
  • 1 л води

Приготування та застосування

  1. Змішайте лимонну кислоту з водою до розчинення.
  2. Спочатку полийте орхідею позакореневим способом. Тобто обприскайте листя рослини.
  3. Після цього полийте квітку шляхом занурення. Не тримайте його більше ніж 15 хвилин!

Якщо ви бажаєте використати лимонний сік замість кислоти, беріть його у співвідношенні 1 ч. л. соку на 1 л води. Безперечно, комбінація двох методів поливу дасть практично моментальний позитивний ефект. Готуйтеся споглядати цвітіння вашої улюбленої рослини!

А як ви доглядаєте орхідеї?

Залиште свій коментар ... ⤵️